PENGURUSAN 2009

 
Guru Besar                        :   Tn Hj Mohammad Noor bin  Sanusi

PK Kurikulum                     :   Tn Hj Mohd Nasir bin Meskam 

PK HEM                               :   Puan Siti Salbiah binti Mohd Rosli

PK KoKurikulum                 :   En Mohd Zaki bin Said

Setiausaha                        :    Pn. Jamilah binti Bidin
 
Guru Kelas Tahap 1

1 Anggerik              : Puan Khalijah bt Ibrahim

1 Mawar                  : Puan Siti Zanariah binti Mustafa

1 Cempaka             : Puan Kilauwati bt Abdullah

2 Angerik                 : Puan Mariana bt Mukri

2 Cempaka             : Puan Has Simazura binti Sidek

2 Mawar                  : Cik Aznita binti Mohd Akhyar

3 Anggerik              : Puan Noridah bt Sanusi

3 Cempaka             : Puan Zarina bt Ahmad Shah

3 Mawar                  : Encik Mohd Zahid bin Mohd Sabron
 

Guru Kelas Tahap 2

4 Anggerik                :   Puan Rohana bt Hassan

4 Cempaka               :   Puan Liza binti Jazam

4 Mawar                    :   En. Zailan bin Ibrahim

5 Anggerik                :   Puan Sukinah binti Basiran

5 Cempaka               :   Puan Marini binti Marlan

5 Mawar                     :   Puan Faridah binti  Osman

6 Anggerik                :   Pn Zaiton binti Othman

6 Cempaka               :   Puan Hjh. Rashidah binti Suboh

6 Mawar                    :   Puan Nor Idah bt Salikin

Guru Matapelajaran

B. Melayu                   :   Puan Hjh Rashidah bt Suboh

                                     Puan Zaiton binti Othman

                                     Puan Khalijah bt Ibrahim

                                     Puan Kilauwati bt Abdullah

                                     Puan Faridah bt Osman

                                     Puan Liza bt Jazam

                                     Puan Zarina bt Ahmad Shah

                                     Encik Mohad Zahid bin Sabron

                                     Puan Sapiah binti Abdullah

                                     Puan Noripah bt Darusan

                                     Encik Roosly  b Selamat

                                     En Mohammad Zahid bin Mohammad Sabron

                                     Encik Zailan bin Ibrahim                         

B. Inggeris               :  Cik Aznita binti Mohamed  Akhyar

B. Inggeris               :   Puan Sri Suhana binti Silim

B. Inggeris               :   Encik Baridon bin Bedu

B. Inggeris               :   Puan Siti Rohaina binti Mustam

Matematik              :  Pn Sukinah binti Basiran

                                 : Pn. Nor Idah binti Salikin

Kemahiran Hidup  : Abu Saufian bin Mohamed 

Sains                        :  Pn. Mazliah binti Misran

Pend. Islam              :   Puan Maizana binti Marjom

Pend. Islam              :   Puan Marini binti Marlan

Pend. Islam              :   Encik Shahril Azam bin Abd Kahar

Pend. Islam              :   Puan Siti Zanariah binti Mustafa

JQaf                         : Puan Suryati bt Mustafa

JQaf                         : Puan Norul Liza binti Maktar

JQaf                         : Tn Hj Rusdi b Rozi

JQaf                         : Pn  Elyana binti Kamaruzaman

JQaf                         : Cik Noraniza binti Jusoh

Pra Sekolah             :  Puan Jamilah bt Bidin

                                  : Cik.  Norliza binti Apau
                           
PPM Pra                    :  Puan Mariza binti Mustafa

                                  Norhafida bintin Razali
                                    

Pemulihan               :   Encik Mahudin b Samsuri
                           

Muzik                        :  Pn Zarina binti Ahmad Shah

Muzik                        :   Puan Noraida  binti Sanusi

 
Moral                        : Tn Hj Mohd Nasir bin Miskam                              

 
Pendidikan Khas      :   Puan Latifah bt Nik Mat (PENYELARAS)

Pendidikan Khas      :   Puan Roaiza binti Moin

Pendidikan Khas      :   Puan Norfiza binti Ibrahim

Pendidikan Khas      :   Cik Junaidah binti Jamudi

Pendidikan Khas      :   Encik Shamsul Anuar bin Md Ali

Pendidikan Khas      :   Puan Durah binti Mohamad

Pendidikan Khas         :   Puan Azizah binti Abdullah

Pendidikan Khas         :   Puan Rosmina binti Idrus

Pendidikan Khas         :    Puan Nafsah binti Kasim

PPM Pen Khas          : Cik Nor Huda binti Munasir

                                     Puan Rozana
                           
                                     Puan Maznah binti Mat Kahar
       
                                     Puan 

          

JAWATANKUASA KECEMERLANAGAN   

Pengerusi           : Tn Hj Mohammad Noor bin Sanusi

N. Pengerusi       : Tn Hj Mohd Nasir bin Meskam

S/ Usaha             : Puan Jamilah binti Bidin 

AJK                      : 1.  Encik Mohd Zaki bin Said  (Koko)

                               2.  Puan Siti Salbiah binti Mohd Rosli (Hem)

                               3.  En Mahudin bin Samsuri  (Pemulihan)

                               4.  Puan Zaiton binti Othman (Penyelaras Tahun 6)

                               5.  Puan Latifah bt Nik Mat (Penyelaras Pendidikan Khas)

                               6.  Puan Noripah binti Darusan (Data/ICT)

                               7.  En. Mohd Angsor bin Karimon (Kaunseling)

                               8.  Cik Norliza binti Apau  (Pra Sekolah)

JAWATANKUASA  KAJIAN TINDAKAN ( R & D )  

Pengerusi                  : Tn Hj Mohammad Noor bin Sanusi 

N. Pengerusi              : Tuan Hj Mohmad Nasir b Meskam

S/ Usaha                   : En Mohd Angsor bin Karimon

AJK                            : 1. Encik Mahudin b Samsuri

                                      2. Puan Jamilah bt Bidin

                                      3. Tn. Hj. Rusdi bin Rozi

                                     4. Puan Latifah bt Nik Mat                                   

JAWATANKUASA KEWANGAN  

Pengerusi      : Tn Hj Mohd Noor bin Sanusi

N. Pengerusi  : Tn Hj Mohd Nasir bin Meskam

S/ Usaha        : Pn Zaiton bt Othman

AJK                 : 1. Puan Siti Salbiah binti Mohd Rosli

                          2. Encik Mohd Zaki bin Said

                          3. Puan Hjh Rashidah bt Suboh

                          4. Puan Jamilah bt Bidin

                          5. Puan Latifah bt Nik Mat

                          6. Puan Mastura bt Sood

JAWATANKUASA PERKEMBANGAN STAF

 Pengerusi                 : Tn Hj Mohammad Noor bin Sanusi 

N. Pengerusi              : Puan Siti Salbiah binti Mohd Rosli

S/ Usaha                    : Cik Junaidah binti Jamudi

AJK                             : 1. Pn. Shah Azam Ab. Kahar

                                      2. Puan  Latifah binti Nik Mat

                                      3. Puan Has Simazura binti Sidek

                                     4. Cik Norliza binti Apau 

JAWATANKUASA DATA

Pengerusi                  : Tn Hj Mohammad Noor bin Sanusi 

N. Pengerusi              : Puan Siti Salbiah binti Mohd Rosli

S/ Usaha                    : Puan Noripah binti Darusan

AJK                             : 1. Puan Siti Rohaina binti Mustam

                                      2. Puan  Marini bt Marlan

                                      3. Cik Aznita bt Mohamed Akhyar

                                     4. Encik Roosly b Selamat

                                     5. Puan Zaiton bt Othman     

                                     6. Norliza binti Apau

JAWATANKUASA TEKNOLOGI MAKLUMAT(ICT)

Pengerusi                  : Tn Hj Mohammad Noor bin Sanusi 

N. Pengerusi              : Puan Tn. Hj Mohmad Nasir bin Meskam

S/ Usaha                    : Puan Noripah binti Darusan

AJK                             : 1. Pn. Nor Idah binti Salikin

                                      2. Puan Maizana binti Marjom

                                      3. Puan Siti Rohaina binti Mustam

                                     4.  Pn. Hjh Rashidah binti Suboh

                                     5.  En. Mahudin bin Samsuri

                                     6.  Encik Shahril Azam b Abd. Kahar

                                     7.   Pn Sukinah binti Basiran

                                     8.  Cik Norliza binti Apau

                                     9.  Tg. Afzaniah binti Tg. Yahaya  

                                   10. Puan Norfiza binti Ibrahim

 JAWATANKUASA PPSMI

Pengerusi        :  Tn Hj Mohamad Noor b Sanusi

N. Pengerusi   :  Tn Hj Mohmad Nasir b Meskam

Setiausaha      :  Pn Sri Suhana bt Silim

AJK                   1. En Baridon bin Bedu

                         2. Pn Khalijah binti Ibrahim           

                         3. Cik Aznita bt Mohamed Akhyar 

                         4. Pn Junaidah binti Jamudi               

                         5. Pn Sukinah bt Basiran             

                         6. Pn Rohana bt Hassan

                         7. Pn Nor Idah binti Salikin

                         8. Cik Junaidah bt Jamudi

                         9. Pn. Faridah bt Osman

                        10. Pn Liza bt Jazam

                        11. Pn Zaiton bt Othman

                        12. Pn Kilauwati binti Abdullah                              

 JAWATANKUASA PERMUFAKATAN 

Pengerusi                  : Tn Hj Mohammad Noor bin Sanusi 

N. Pengerusi              : Tn Hj. Mohamad Nasir bin Meskam

S/ Usaha                 : En. Roosly bin Selamat

AJK                            1. Puan Siti Salbiah binti Mohd Rosli

                                   2. Encik Mohd Zaki bin Said

                                   3. YDP PIBG

                                  4. Pengerusi Persatuan Penduduk

                                      Taman Pantai Sepang Putra

                                      Taman Sri Bayu

                                      Kampung Bagan Lalang

                                  5. Ketua Polis Sungai Pelek

                                  6. Bomba Sepang

                                  7. Pegawai Kesihatan Sg. Pelek

                      

 JAWATANKUASA ADUAN

 

 Pengerusi                 : Tn Hj Mohammad Noor bin Sanusi

 

N. Pengerusi              : Puan Tn. Hj Mohmad Nasir bin Meskam

                               

S/ Usaha                    : Cik. Noraniza binti Jusuh

 

AJK                            1. Puan Siti Salbiah binti Mohd Rosli             

                                   2. Encik Mohd Zaki bin Said

                                   3. Encik Mahudin bin Samsuri

                                   4. Encik Baridon bin Bedu

                                   5. Puan Raihana binti Mustam

                                   6. Encik Roosly bin Selamat

                                   7. Puan Jamiah binti Yasin

                                   8. Encik Mohd Angsur b Karimon

JAWATANKUASA INVENTORI

Pengerusi                  : Tn Hj Mohammad Noor bin Sanusi 

N. Pengerusi              : Puan Tn. Hj Mohmad Nasir bin Meskam                           

S/ Usaha                    :  Puan Noripah binti Darusan

AJK
1.       Pn Mastura binti Sood

2.      Encik Abu Saufian b Mohamed

3.      Encik Mohd Zaid bin Sabron

4.      Encik Mahudin bin Samsuri

5.      Puan Siti Rohaina bt Mustam

6.      Puan Rohaiza binti Moin

7.      Tg. Afzaniah binti Tg. Yahaya

8.      Pn. Mariza binti Mustafa

9.      Cik Norhafida binti Razali

10.  Cik Nur Huda binti Munasir